Trwamy w świątecznej modlitwie wraz z Rodzinami naszej parafii w trakcie tradycyjnej kolędy w Domach Naszych Parafian.

Dziękuję za wspólny czas modlitwy.

Harmonogram kolędowy podawany jest z wyprzedzeniem tygodniowym.

Kolęda odbywa się w godzinach: od pon.- pt. – 1700– 2100; w sob. i niedz. – 1500 – 2000.

Zawsze jest możliwość ustalenia innej daty Modlitwy o dar Błogosławieństwa dla Domu. Można to uczynić w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Woda pobłogosławiona, jest dostępna w zakrystii.

2 stycznia – poniedziałek    ul. Armii Krajowej 109 – 99 włącznie

3 stycznia – wtorek             ul. Armii Krajowej 95 – 83 włącznie

4 stycznia – środa               ul. Armii Krajowej 81 – 69 włącznie

5 stycznia – czwartek          ul. Armii Krajowej 67 – 55  włącznie

6 stycznia – piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego

7 stycznia – sobota              ul. Kopernika  1 – 19

8 stycznia  – niedziela         ul. Kopernia  4 – 12

9 stycznia – poniedziałek  ul. Wybickiego (parzyste) 18 – 32 włącznie

10 stycznia – wtorek           ul. Wybickiego (parzyste) 34 – 46 włącznie

11 stycznia – środa              ul. Wybickiego 23 – 37 włącznie

12 stycznia – czwartek        ul. Wybickiego 39 – 47 włącznie

13 stycznia – piątek            ul. 1 Maja, Moniuszki, Orzeszkowej, Krótka

14 stycznia – sobota           ul. Paderewskiego

15 stycznia  – niedziela      ul. Konopnickiej

16 stycznia – poniedziałek  ul. Prusa, Tuwima, Struga

17 stycznia – wtorek             ul. Andersa 13 – 29 włącznie

18 stycznia – środa                        ul. Andersa 14 – 26

19 stycznia – czwartek                 ul. Andersa 28 – 32 włącznie

20 stycznia – piątek                       ul. Żeromskiego 2 – 38 włącznie, u. Herberta

21 stycznia – sobota                     ul. Żeromskiego 43 (blok od nr 1)

22 stycznia – niedziela                  ul. Żeromskiego 1 – 41 włącznie

23 stycznia – poniedziałek           ul. Abrahama 4 – 28A włącznie

24 stycznia – wtorek                     ul. Abrahama 28b – 52 włącznie

25 stycznia – środa                        ul. Abrahama 1 – 15 włącznie

26 stycznia – czwartek                 ul. Abrahama 17 – 39 włącznie

27 stycznia – piątek                       ul. Mickiewicza 2- 38 włącznie

28 stycznia – sobota                     ul. Mickiewicza 55 (blok od nr 1)

28 stycznia – sobota                     ul. Mickiewicza 55 (blok od nr 1)

29 stycznia – niedziela                 ul. Mickiewicza 57 (blok od nr 1)

30 stycznia – poniedziałek           ul. Mickiewicza 3 – 21 włącznie

31 stycznia – wtorek                     ul. Mickiewicza 23-51 włącznie

1 lutego – środa                             ul. Mickiewicza 59 (blok od nr 1)

2 lutego – czwartek       Uroczystość Ofiarowania Pańskiego

3 lutego – piątek                            ul. Mickiewicza 61 (blok od nr 1)

4 lutego – sobota                           ul. Mickiewicza 63 (blok od nr 1)

5 lutego – niedziela        możliwość ustalenia dodatkowej kolędy